Skupinové fyzioterapie

Skupinové fyzioterapie probíhají pod vedením fyzioterapeuta CPM Pavla Koláře a jednotlivé lekce trvají 60 minut. Díky malému počtu osob ve skupině (max. 6) se může fyzioterapeut cvičícím plně věnovat a dbát na to, aby každý cvik prováděli ve správném nastavení. Skupinové fyzioterapie jsou skvělá volba pro ty, co chodí na fyzioterapie nebo je již absolvovali a chtějí ve cvičení pokračovat.

Cena:  300 Kč / 60 minut

Chodíte k nám rádi? Vyberte si jeden z našich balíčků a získejte tak množstevní slevu.

Zdravá záda

Skupinové cvičení zdravá záda probíhá pod vedením zkušeného fyzioterapeuta a vychází z principů dynamické neuromuskulární stabilizace. Při tomto typu cvičení je pozornost kladena na správné nastavení páteře, trupu, pánve a kloubů těla tak, aby docházelo k vyvážené aktivitě stabilizačních svalů a tím k dlouhodobému odstranění bolestí páteře.

Jóga s prvky DNS®

Jóga je soubor cvičení, která pročišťují celé tělo, zvyšují odolnost a zdatnost organismu, zlepšují funkci centrálního nervového systému. V CPM propojujeme jógu jak s obecnými poznatky fyzioterapie, tak s principy Dynamické Neuromuskulární Stabilizace®. Cvičení je pod vedením zkušeného fyzioterapeuta.

Feldenkrais

Skupinové cvičení podle Feldenkraisovy metody je cvičení, které podporuje vnímání vlastního těla a pohybu. Přes lepší uvědomění svého těla dokážeme účinněji zapojovat svaly a naučíme se lépe vyhodnocovat a zpracovávat signály, které nám tělo dává- například v podobě bolesti nebo omezení pohybu. Cílem cvičení je nenásilné uvolnění kloubního rozsahu a svalového napětí, které jsou častou příčinou pohybových potíží.

FITKID

Cvičení probíhá v malé skupince maximálně šesti dětí. FITKID je rozdělený do dvou věkových skupin 1. mladší skupina je ve věku od 7 do 10 let a 2. starší skupina od 11 do 15 let. Lekce jsou vedeny zkušeným fyzioterapeutem a jsou vhodná pro děti s vadným držením těla nebo pro děti, které nemají dostatek pohybové aktivity. Cvičení je prevencí problémů pohybového ústrojí a zároveň kompenzují často nevyváženou aktivitu svalstva u dětí zatížených jednostrannou aktivitou. Využíváme prvků Dynamické Neuromuskulární Stabilizace a jógy přizpůsobené dětem. Zaměřujeme se na zlepšení koordinace pohybu, postřehu a orientace v prostoru pro zkvalitnění pohybu. Vše probíhá hravou formou a klademe důraz na přátelské a nestresující prostředí, abychom v dětech probudili pozitivní přístup k pohybu.