Informace pro pacienty

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o aktuálním provozu Centra pohybové medicíny. Vzhledem k současné situaci jsme upravili naši provozní dobu s maximálním důrazem na řešení akutních problémů.

Pro všechny klienty je zajištěna kompletní diagnostika, pokračujeme v ambulantním provozu v oborech rehabilitační lékařství, ortopedie, interní lékařství, neurologie, kardiologie, sonografie, fyzioterapie, masáže, elektroléčba a radiologie.

Provoz je zajištěn s ohledem na bezpečnost klientů.  Ordinační doba na pobočce Waltrovka je v termínu do 17.4 7:00- 15:30. Na Chodově je v provozu pouze magnetická rezonance.

Naše pracoviště samozřejmě v případě potřeby zasílá recepty elektronicky prostřednictvím e-Receptu, zodpovídáme taktéž na Vaše dotazy.

Pokud máte příznaky virového onemocnění ev. jste přicestovali z rizikové oblasti, setkali jste se blízce s pozitivně testovaným člověkem apod., prosím o zrušení Vašich návštěv. V tomto období samozřejmě neúčtujeme za zrušení žádné storno poplatky.

Ochrana Vás i našeho personálu je pro nás prioritou. Proto prosíme všechny naše návštěvníky aby přicházeli na pracoviště CPM s ochrannou rouškou, chovali se ohleduplně, respektovali pokynů personálu, a především k dodržování bezpečnosti – rozestup ve frontě, odstup v čekárně. Dodržování základních hygienických pravidel je samozřejmostí.

 

Pro Vaše dotazy, změny v objednávkách nebo aktuální informace nás kontaktujte na recepce@cpmpk.cz nebo na telefonu 222 204 304.

 

Děkujeme.

Tým CPM