Informace pro pacienty k epidemii Koronaviru

Speciální infolinka SZÚ 724 810 106 je v provozu denně od 9 do 21 hodin. Zde je možné poradit se o všem, co souvisí s epidemií koronaviru. Prosíme pacienty, kteří se chystají navštívit naše zdravotnické zařízení, aby respektovali tyto pokyny. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění a současně jste pobýval/a v místech, která jsou vyhlášená jako rizikové oblasti pro šíření infekce Covid-19 (nový

Speciální infolinka SZÚ 724 810 106 je v provozu denně od 9 do 21 hodin. Zde je možné poradit se o všem, co souvisí s epidemií koronaviru.

Prosíme pacienty, kteří se chystají navštívit naše zdravotnické zařízení, aby respektovali tyto pokyny.

  1. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění a současně jste pobýval/a v místech, která jsou vyhlášená jako rizikové oblasti pro šíření infekce Covid-19 (nový koronavirus), doporučujeme, abyste svou (plánovanou) návštěvu v našem centru odložili, rádi Vám nabídneme termín nový.
  2. Pokud nemáte příznaky respiračního onemocnění (kašel, teplota, dušnost, bolesti na hrudi), ale byli jste v rizikových oblastech v období předchozích 14 dnů, abyste nejprve kontaktovali místně příslušné pracoviště krajské hygienické  stanice a svůj pobyt v rizikové oblasti konzultovali s pracovníky epidemiologických oddělení.

Onemocnění Covid-19 probíhá pod obrazem chřipkového onemocnění a má podobné důsledky pro zdraví pacientů.

Je důležité dodržovat respirační hygienu, hygienu rukou a řídit se pokyny zdravotníků.

Všechny důležité informace najdete na webu Státního zdravotního ústavu www.szu.cz a také na jednotlivých hygienických stanicích (v Praze to jsou pobočky Hygienické stanice Hlavního města Prahy – www.hygpraha.cz)

 

Speciální infolinka SZÚ 724 810 106 je v provozu denně od 9 do 21 hodin. Zde je možné poradit se o všem, co souvisí s epidemií Koronaviru.

Případně je možno kontaktovat hygienickou stanici Hlavního města Prahy.

 

INFOLINKA HSHMP KE KORONAVIRU COVID-19

Hygienická stanice Hl. města Praha

773 782 850; 773 782 856

PROVOZ DENNĚ 9:00 – 20:00 – od 29.2.2020 do odvolání

 

 

Děkujeme, že chráníte sebe i všechny ve vašem okolí. 

 

Katarína Brtová

Ředitelka společnosti

Centrum pohybové medicína Pavla Koláře, a.s.