Rozvrh

Rozvrh skupinových cvičení (fyzioterapie, fyziofitness)

Objednání

Vyberte si skupinové cvičení z rozvrhu a objednejte se telefonicky nebo emailem.

Pobočka Chodov
Pobočka Waltrovka

Chodov

rozvrh pro tisk

Pondělí

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Dalibor Novák

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Petra Jahodová

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Bronislav Schreier

  • Kruhový trénink

    -

    Martin Kubec

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Gabriela Trněná

Úterý

  • Kruhový trénink

    -

    Mgr. Oldřich Chramosta

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Romana Pochylá

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Jozef Mičko

  • FIT KID

    -

    Mgr. Jozef Mičko

  • Feldenkrais

    -

    Mgr. Gabriela Trněná

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Petra Jahodová

  • Jóga

    -

    Bc. Petr Přibyl

Středa

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Natálie Drahošová

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Petra Benediktová

  • FIT KID, děti 6-15 let

    -

    Mgr. Bronislav Schreier

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Hana Cardová

Čtvrtek

  • Kruhový trénink

    -

    Martin Kubec

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Jiří Homolka

  • Kruhový trénink

    -

    Martin Kubec

  • Zdravá záda

    -

    Bc. Petr Přibyl

  • Zdravá záda - roller

    -

    Mgr. Petra Benediktová

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Dalibor Novák

Pátek

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Jozef Mičko

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Bronislav Schreier

Waltrovka

rozvrh pro tisk

Pondělí

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Martin Kuma

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Ivana Hrdličková

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Petr Kapečka

  • Kruhový trénink

    -

    Martin Blažek

Úterý

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Karel Novák

  • Pilates

    -

    Mgr. Tereza Štveráková

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Petra Valouchová, Ph.D.

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Nikola Jandová

  • FIT KID, děti 6-15 let

    -

    Mgr. Veronika Nasslerová

  • Zdravá záda ZAČÁTEČNÍCI

    -

    Mgr. Tomáš Hrdý

  • Kruhový trénink

    -

    Pavel Kadlec

  • Jóga

    -

    Mgr. Lukáš Krist

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Iveta Sedláčková

Středa

  • Kruhový trénink

    -

    Mgr. Eva Králová

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Veronika Čmolíková

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Veronika Nasslerová

  • Zdravá záda - BOSU

    -

    Terezie Čerbáková

  • Feldenkrais

    -

    Jan Skovajsa

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Ivana Hrdličková

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Barbora Pochylová

Čtvrtek

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Martin Kuma

  • Jóga

    -

    Mgr. Lukáš Krist

  • Zdravá záda

    -

    Mgr. Tomáš Hrdý