Neurovizuální trénink

V CPM jsme pro Vás s týmem našich profesionálů připravili nové tréninkové programy a podrobnou diagnostiku vizuálního systému. Cílem našich programů je funkční náprava nedostatků zrakového systému a zdravý výkonný mozek. Samozřejmostí je zlepšení kvality spolupráce systému OČI-MOZEK-TĚLO.

Trénink na zkoušku

Nejste si jisti, zda je neurovizuální trénink právě pro Vás? Můžete si nyní vyzkoušet základní diagnostiku2 tréninky s vyškoleným terapeutem.

Trénink na zkoušku: cena 3.990 Kč

V případě zájmu nebo dalších dotazů nás kontaktujte na emailu recepce@cpmpk.cz  nebo čísle +420 222 204 304.

Trénink pro sportovce 12+

Trénink je určen pro všechny sportovce, kteří chtějí mít konkurenční výhodu. Sportovní výkon je náročný jak pro tělo, tak pro neurovizuální systém (oči, mozek, smysly). Trénovat tělo je samozřejmostí, ale zlepšit vnímání zrakem je stejně důležitý parametr tréninku. Za pomoci cvičení můžete výrazně zlepšit funkci očí, zrychlit proces vidění a tím rychle a přesně řešit situace v dynamicky se měnícím prostředí.

Průběh 3M vizuálního tréninkového programu v CPM

Analýza zraku a funkčního vidění

Podrobné vyšetření zraku, které prověří vizuální schopnost jednotlivce. Toto vyšetření se skládá ze vstupní konzultace a optometrického vyšetření na unikátním DNEye skeneru pro zjištění přesných dioptrických vad oka. Poslední částí vyšetření je speciální zátěžový test okohybných svalů a celého vizuálního systému.

Po absolvování komplexní analýzy neurovizuálního systému a kognitivních funkcí pro Vás nastavíme individuální tréninky. Součástí jsou účinné cviky pro zlepšení koordinace, zvýšení koncentrace, zrychlení a vyhodnocení okamžité reakce. Tím se zlepší celkový výkon, zrychlí se reakce a nastává takzvané „zpomalení hry“, kdy oči a mozek jsou trénovány na stejnou úroveň jako zbytek těla. Naučené dovednosti zlepší samozřejmě kvalitu života – zlepšení pozornosti a snížení únavy vedou k lepšímu komfortu pro každého. Naši speciálně vyškolení fyzioterapeuti dokážou vhodně kombinovat cviky pro oči i tělo. Tímto tréninkem dosáhnete efektivnější a nižší spotřeby celkové energie, a to jak fyzické, tak i mentální. Dochází ke zvýšení vaší celkové odolnosti a výdrži v plném nasazení, umožní využít plně potenciál každého.

Tříměsíční program: cena 21.200 Kč

Program obsahuje komplexní diagnostiku, 12 tréninkových jednotek v CPM, soubor cvičení a pomůcek k domácímu použití, kontrolu a vyhodnocení výsledků.

Program pro děti a mládež pro zlepšení pozornosti a koncentrace 12+

Program je určen pro děti se specifickými poruchami učení, s poruchami pozornosti a soustředění, s horší chápavostí látky ve škole.

Pro děti, které jsou neopatrné, motoricky nešikovné a se špatným odhadem

Pro děti s bolestmi hlavy, pálením očí, či pro ty jež tráví dlouhý čas před monitory, tablety a mobilními telefony.

Průběh 3M vizuálního tréninkového programu v CPM

Základem je Analýza zraku a funkčního vidění, která obsahuje podrobné vyšetření zraku, které prověří vizuální schopnost jednotlivce. Toto vyšetření se skládá ze vstupní konzultace a optometrického vyšetření na unikátním DNEye skeneru pro zjištění přesných dioptrických vad oka. Poslední částí vyšetření je speciální zátěžový test okohybných svalů a celého vizuálního systému.

Po absolvování komplexní analýzy zraku nastavíme individuální program na míru. Vaše dítě bude navštěvovat 1x týdně CPM a pod vedením našeho vyškoleného fyzioterapeuta ho naučíme jednotlivým cvikům, které jsou praktické pro kvalitu jeho života a pro zlepšení koncentrace a tím zrychlení schopnosti jeho učení. Dalším efektem bude zlepšení orientace, odhadu a celkové koordinace.

Tříměsíční program: cena 21.200 Kč

Program obsahuje komplexní diagnostiku, 12x tréninkových jednotek v CPM, souhrn cvičení a pomůcek k domácímu použití, kontrolu a vyhodnocení výsledků.

Cvičení zraku při bolestech hlavy a celkové únavě

Program je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého života. Pro ty, co chtějí méně únavy, více času a prostoru pro své mimopracovní aktivity.

Pokud se cítíte odpoledne unaveni, občas Vás bolí hlava, trávíte hodně času před monitorem, slzí Vám oči nebo Vás unavuje delší čtení, bolí Vás za krkem, je program určen na míru Vašim potřebám.

Průběh 3M programu proti únavě a bolesti

Analýza zraku a funkčního vidění

Podrobné vyšetření zraku, které prověří vizuální schopnost jednotlivce. Toto vyšetření se skládá ze vstupní konzultace a optometrického vyšetření na unikátním DNEye skeneru pro zjištění přesných dioptrických vad oka. Poslední částí vyšetření je speciální zátěžový test okohybných svalů a celého vizuálního systému.

Na základě detailní diagnostiky Vám navrhneme program na míru vašim problémům a v průběhu třech měsíců budete navštěvovat našeho vyškoleného terapeuta, který Vás naučí jednotlivým cvikům speciálně sestaveným k nápravě a posílení neurovizuálního systému a funkčního vidění. Rozhýbeme vaše oční svaly a pomůžeme Vám zmírnit mnohé projevy dnešního pro oči namáhavého života.

Vaše problémy vyřešíme komplexně, tréninkem oddálíte nutnost používání brýlí na čtení a blízkou vzdálenost.

Tříměsíční program: cena 21.200 Kč

Program obsahuje komplexní diagnostiku, 12x tréninkových jednotek v CPM, seznam cvičení a pomůcek k domácímu použití, kontrolu a vyhodnocení výsledků.

Balíček neurovizuálního tréningu s prvky DNS

Obsahuje základní diagnostiku a 12 tréninkových jednotek s vyškoleným terapeutem. Cílem tohoto tréninku je zlepšení koordinace oko-mozek-tělo, zlepšení soustředění, přesnosti a načasování pohybu, současně rovnováhy a koordinace pohybu. Trénink spojuje DNS filozofii profesora Koláře a nejnovější metodiku tréninku neurovizuálního systému.

Cena 16.200 Kč

 

V případě zájmu nebo dalších dotazů nás kontaktujte na emailu recepce@cpmpk.cz nebo na čísle +420 222 204 304.