Pavla Uzlová

Psychologii jsem vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně. Počátkem roku 2015 jsem byla zařazena v předatestační přípravě na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v oboru klinická psychologie. Vzdělání v oboru psychoterapie jsem získala pod Institutem pro výcvik v Gestalt terapii v Praze. Mou terapeutickou práci podrobuji pravidelné supervizi. Od roku 2012 pracuji jako psycholog. Ve své dosavadní praxi jsem se věnovala

Psychologii jsem vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně. Počátkem roku 2015 jsem byla zařazena v předatestační přípravě na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v oboru klinická psychologie. Vzdělání v oboru psychoterapie jsem získala pod Institutem pro výcvik v Gestalt terapii v Praze. Mou terapeutickou práci podrobuji pravidelné supervizi.

Od roku 2012 pracuji jako psycholog. Ve své dosavadní praxi jsem se věnovala lidem s chronickým duševním onemocněním, lidem s obtížemi ve vztazích, s rodinnými problémy i obtížemi v komunikaci. Několik posledních let pracuji s klienty v oblasti rehabilitace.

Jsem psychoterapeutka, členka České asociace pro psychoterapii (ČAP).

Žiji s rodinou v malé vesničce na Karlštejnsku, kde trávíme spoustu času v krásné přírodě tohoto kraje, která je pro mě zároveň velmi inspirativní i v mé terapeutické práci. Baví mě a obohacuje cvičení jógy a četba odborných knih i beletrie.