Iva Jaklová

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Mám atestaci z rehabilitace a psychosomatiky. V Centru pohybové medicíny pracuji jako rehabilitační, a zároveň jako psychosomatická lékařka a psychoterapeutka. V psychoterapeutické práci používám jungiánský přístup obohacený o různé dovednosti získané studiem procesové práce. V současnosti se dále vzdělávám v rámci výcviku Vědomé tělo, který je zaměřený na práci s tělesným prožíváním. Psychoterapií se zabývám od roku 2011. Pracovala

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Mám atestaci z rehabilitace a psychosomatiky. V Centru pohybové medicíny pracuji jako rehabilitační, a zároveň jako psychosomatická lékařka a psychoterapeutka.

V psychoterapeutické práci používám jungiánský přístup obohacený o různé dovednosti získané studiem procesové práce. V současnosti se dále vzdělávám v rámci výcviku Vědomé tělo, který je zaměřený na práci s tělesným prožíváním.

Psychoterapií se zabývám od roku 2011. Pracovala jsem v dětské psychiatrické léčebně, posléze jsem založila vlastní praxi v menším městě.

Sled životních událostí mne přivedl zpět do Prahy. V CPM působím jako psychosomatická lékařka a psychoterapeutka od roku 2020.